Biz Kimiz

Alanında tecrübesini kanıtlamış uzman kadrosuyla gıda sektöründe vardığı noktayla yetinmeyen, daima gelişime açık bir şirket olan Halas Tarım, toptan meyve sebze alanında ithalat, ihracat ve transit ticaret ile faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Topraktan gelen ürünleri, aynı doğallığını koruyarak insanlarla buluşturmayı kendine misyon edinen Halas Tarım, sebze ve meyveleri dalından koparıldığı andan itibaren her adımda özenle takip ediyor ve uzman personelinin onayından geçirerek sofralara ulaşmasını sağlıyor. Tüm bunların yanında Halas Tarım, organik tarım ürünlerini içeren Avochichi ve Pazarım Güvende markalarıyla yeniliklere adım atmaya ve insanların doğal ürünlerle buluşması için ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam ediyor.

Güvenilirlik
Her türlü iş olasılığını samimiyet ve şeffaflıkla yürütüyoruz.
Taahhüt
Bağlılık yalnızca müşteriye değil, çalıştığımız toplumlara, topluluklara ve ülkelere de ulaşır.
Mükemmeliyet
Müşterilere ve tedarikçilere taahhüt ettiğimizi sunmak için mümkün olan maksimum standartlara ulaşmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.
Birlik
Takım çalışmasını sergiliyoruz ve iç ve dış paydaşlarla güçlü ve sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Tarım Ne Değildir?
Sürdürülebilirlik, kamuoyunda genellikle yanlış anlaşılan bir kavram. Örneğin, sürdürülebilir tarım çoğunlukla organik tarım ile karıştırılır. Ancak sürdürülebilirlik, ilkel ve teknolojiden uzak yöntemlerin benimsenmesi değil, aksine teknolojik yöntemlerin doğaya uygun hâle getirilmesidir.
Sürdürülebilir Tarımın İlkeleri Nelerdir?
Toprakta geriye dönüşü olmayan değişimlerin (erozyon vs) tamamen önlenmesi. Tarım esnasında yapılan sulama gibi işlemlerin aşırı kaynak tüketimine engel olması. Tarım faaliyetlerinin ekolojik dengeye katkı sağlayabilmesi.
Sürdürülebilir Tarım Neden Önemli?
Dünya nüfusu büyük bir hızla artıyor. Özellikle Çin, Hindistan gibi bölgelerde milyarlarla ifade edilen bir nüfus söz konusu. Avrupa ve Amerika kıtalarında da yakın zamanda nüfusun milyarları bulacağı tahmin edilmekte
Sürdürülebilir Tarımın Faydaları
Sürdürülebilir tarım, küçük alanlardan maksimum verim alınmasını sağlayabilir. Bugün Hollanda’da geçerli olan sürdürülebilir tarım uygulamaları sayesinde, küçük sera alanlarında birden fazla ürün yetiştirmek mümkün olabilmektedir.
ekolojist.net

Markalarımız